Jump to content

IL MAGNIFICO SHAMPOO 

Multifunkční šampon pro všechny typy vlasů - 10 výhod v jedné lahvičce.

Jemně čistí vlasy a pokožku hlavy, chrání a hydratuje vlasovou pokožku, maximální jemnost a hladkost, nezatěžuje vlasy, dodává vlasům lesk, má antistatický efekt, vlasy se snadno rozčesávají, zlepšuje pružnost a posiluje vlasy, zabraňuje poškození a třepení vlasů Vysoký komfort: 10 výhod v jednom 1 šampónu!

IL Magnifico šampon nabízí vysokou kvalitu a účinek pro všechny typy vlasů. Maximální účinnost v kombinaci s rozprašující multifunkční maskou IL Magnifico.

Aplikace: naneste na vlhké vlasy, napěňte jemnou masáží a poté důkladně opláchněte - dle potřeby proces opakujte.

Image

 

IL MAGNIFICO SPRAY

 

Je intenzivní maska ve spreji. Inovační multifunkční přípravek, který nabízí 10 výhod v jedné lahvičce: regeneruje poškozené vlasy, ovládá vlnité a krepaté vlasy, ochrana proti teplu uhlazující účinek, dodává vysoký lesk a má antistatický účinek, ochraňuje barvu vlasů, usnadňuje rozčesávání a eliminuje cuchání vlasů, dodává vlasům objem a tvar, zabraňuje třepení konečků, dlouhotrvající stylingový efekt. 

Použití na mokré vlasy: IL Magnifico aplikujte do dlaní nebo rovnou do vlasů a rozetřete do celých délek. Stříkněte v průměru 4x, ale závisí na pórovitosti a délce vlasů. Rozčesejte. Použijte fén nebo žehličku pro dokončení účesu. Přípravek se neoplachuje.

 Použití na suché vlasy: IL Magnifico vetřete do konečků vlasů. Důkladně vmasírujte a dotvořte účes fénem nebo žehličkou. Přípravek se neoplachuje.