Jump to content


Je italská profesionální vlasová kosmetika založená v Bologni v Itálii v roce 1952. Od začátku je spojována s profesionální vlasovou kosmetikou.

V roce 1993 se Intercosmo spojilo s firmou REVLON INC. Byl to důležitý krok pro podporu rozvoje, vývoje a výzkumu. V roce 2000 se Intercosmo připojilo k nadnárodní společnosti The Colomer Group. Intercosmo pokračuje v kladení důrazu na požadavky trhu, kvality produktů, módní trendy a italskou tvořivost.

S vedením v Itálii se značka prezentuje distributory ve více jak 35 zemích po celém světě. Intrecosmo má školící centra v Bologni a partnery po celém světě.

Permanentní barva voilà

Krémové barvy s širokou nabídkou barevných odstínů, velmi šetrné k vlasům a vlasové pokožce,výživný a hydratační efekt s vysokou stabilitou a dlouhodobou trvanlivostí.

Vyrobeny pro profesionální použití, které uspokojí potřeby i těch nejnáročnějších klientů. Díky nové technologii NTS4 - Natasphere4 complex (předvojové účinné látky - mořské glykogeny, rostlinné extrakty, 8 ve vodě rozpustných vitamínů ze skupiny B, "oligo" prvky, minerály a aminokyseliny.


Přírodní barva Nutrilux


Profesionální přírodní barvy založené na bázi přírodních olejů, BEZ PARAFENYLENDIAMINU (PPD) a BEZ AMONIAKU, které respektují vlasové vlákno, vysoký lesk a hydratace s přirozeným barvícím výsledkem.

- makadamový olej, šáchorový olej, šípkový olej

- rostlinný glycerol a bisabolol


EKS spa eksperience

VÝROBKY K MYTÍ, OŠETŘENÍ VLASŮ A VLASOVÉ POKOŽKY - Speciální proces, technika studenou cestou "bez znehodnocení" umožňuje získat z mořských řas všechny potřebné látky. 10 druhů minerálních solí, vitamíny. Rovnováha a komfort vlasové pokožce a vlasům.


Estro 

STYLINGOVÁ ŘADA 

natural - glamour - creative